MOONSITE Internet, televízia a optika Claim

/ 5
Add to favorites Print

Reklama

Len u nás nájdete internet aký potrebujete

Naša spoločnosť ponúka široké portfólio internetových, satelitných a telekomunikačných služieb pre Vašu domácnosť, malé a stredné firmy, ale aj pre veľké spoločnosti.

Moonsite s.r.o tvoria odborníci, ktorí uspokoja vaše potreby. Naša ponuka zaručuje kvalitu služieb a kvalitný servis do 48 hodín. V súčasnosti sme uviedli do prevádzky sieť najnovšej generácie na pripojenie internetu podľa normy IEEE 802.11 v pásme N5 GHz.
Pri poskytovaní našich služieb kladieme veľký dôraz na kvalitu, nové trendy, inovácie a v neposlednom rade na konkurencie schopné a zaujímavé ceny. Nerobíme rozdiely medzi našimi zákazníkmi, všetci bez rozdielu u nás nájdu profesionálny prístup a individuálnu starostlivosť.

Naše internetové prípojky štandardne realizujeme pružne v krátkom čase od podpisu záväznej objednávky. Servisnú pohotovosť pre internetové pripojenie držíme poctivo počas pracovných dní a garantujeme servis do 48 hodín od nahlásenia.

Aktiváciu a zriadenie dátovej prípojky zabezpečujeme za veľmi výhodných cenových podmienok. Naším zákazníkom sa snažíme navrhnúť čo najúspornejšie riešenie pri zachovaní štandardne vysokej kvality našich služieb. Presnú fixnú cenu za zriadenie pripojenia do Vášho objektu Vám určíme po prevedení technickej analýzy. Tato technická konzultácia je nezáväzná a zabezpečíme ju pre Vás zadarmo.
Pokiaľ viete o lokalite, kde nie je vyhovujúce pripojenie k internetu alebo kde je existujúce pripojenie pomalé a zákazníci sú nespokojní, dajte nám vedieť. Vykonáme technickú štúdiu realizovateľnosti pripojenia a v prípade realizovateľnosti Vám dokážeme, že to môže byť inak vďaka našej technológii a skúsenostiam.

  • Location Slovensko
  • Listing categories Služby
  • Address MOONSITE, s.r.o.
    Mostová 381
    95801 Partizánske
facebook

Post New Review

Inzerujte u nás a pridajteVašu akciovú ponuku na náš mediálny portál