GRAPHIC INTERNET GROUP Reklamná agentúra Claim

0 / 5
Pridať medzi obľúbené Vytlačiť

O nás

Graphic internet group má 15-ročné skúsenosti a stovky spokojných klientov. Poskytujeme profesionálne služby a komplexné riešenia v oblasti grafiky a tvorby internetových stránok / e-shopov, online marketingu a SEO optimalizácie pre vyhľadávače.

Charakterizuje nás individuálny prístup a kreativita. Hľadáme riešenia nad rámec bežných zvyklostí, odvážnejšie a nekonvenčnejšie. Spolu môžeme vytvoriť úplný nový pohľad na staré veci. Presvedčte sa sami.

 

Logotypy – Brand identity

Logotyp, alebo logo je dôležitým a často prvým prvkom s ktorým sa Váš klient stretne. Jasné a funkčné firemné logo je ľahko zapamätateľné a pomáha upevniť pozíciu Vašej značky na trhu.

 

Firemná identita – Corporate identity

Firemná identita je všetko, čo tvorí imidž firmy. Reprezentuje dôveryhodnosť Vašich produktov, alebo služieb a vytvára pevné väzby k Vašej organizácii. Najviditeľnejšou formou firemnej identity je jej vizuálny štýl, ale nevzťahuje sa iba na vzhľad. Ide predovšetkým o definovanie pravidiel jej použitia.
Firemná identita najčastejšie zahŕňa: logo, firemné farby, vizitky, pečiatky, hlavičkový papier, slogan, dizajn pre reklamné kampane a propagačné materiály vašej firmy.

 

Grafický dizajn

Grafický dizajn je to, čo Vás na prvý pohľad odlíši od konkurencie. Chcete aby práve Váš materiál zaujal? Pomôžeme Vám upútať Vašich klientov bez slov, cez emócie.

 

Webstránky a internetové obchody

Vždy je to iba prvých pár sekúnd, ktoré rozhodujú o tom, či návštevníka Vášho webu oslovíte, alebo nie. Dobrá webstránka má moderný a čistý dizajn, prehľadne rozložené prvky a samozrejme zrozumiteľný a jasný text.
Nemenej dôležité je, aby bola Vaša webstránka nielen pekná, ale aj optimalizovaná pre internetové prehliadače (SEO). Nechajte si vytvoriť pútavý a optimalizovaný web podľa najnovších štandardov.

 

Photography

Kreatívna fotografia určená pre reklamu a propagáciu je materiálom, ktorý vstupuje do kontaktu s klientom. Ponúkame Vám fotografovanie interiérov aj exteriérov či už do katalógov, na web stránky, alebo do iných médií.

 

Internetové a intranetové aplikácie

Pokrývame celý vývojový proces vrátane dlhodobej starostlivosti po odovzdaní riešenia.

 

Reklamné spoty

Reklamné spoty sú zaručenou a najmodernejšou reklamou pre každého
(Video + zvuk)

 

3D Dizajn a animácie

Divízia 3D dizajnu je zameraná na 3D modelovanie a renderovanie, fotorealistické 3D vizualizácie interiérov, exteriérov a vizualizácie 3D objektov.

 

Svetelné reklamy

Najväčšia výhoda svetelnej reklamy je v tom, že je viditeľná 24 hodín denne. Je vhodná takmer pre všetky druhy prevádzok , ktoré potrebujú byť neustále označené. Navrhneme pre Vás riešenie svetelnej reklamy podľa Vašich predstáv. Návrh, realizáciu svetelnej reklamy a jej prevedenie prispôsobíme Vašim požiadavkám.

 

Tlač

Nami navrhnuté reklamné materiály Vám vieme zabezpečiť v kvalitnej tlačenej podobe za výhodné ceny.

 

  • Adresa Nám. M. R. Štefánika 2
    955 01 Topoľčany
facebook

Poslať nové hodnotenia

Inzerujte u nás a pridajteVašu akciovú ponuku na náš mediálny portál